Izvēloties hostinga pakalpojumus savai mājas lapai, var just būtisku atšķirību cenām, mums nezinot par kvalitāti.

Bet ja tomēr esi vīlies savā izvēlē? Vai izrādās, ka atvēlētās diska vietas tomēr Tev ir par maz, vai arī mājas lapa nav bieži pieejama, cena salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, šķiet, ir par augstu, vai ir citas problēmas? Jebkurā gadījumā, šajā jomā Tev vienmēr būs izvēle un kā jau ir zināms - Latvijā hostings ir labi ienācis ar vairākiem pakalpojumu sniedzējiem - un vēl joprojām rodas arī jauni, kam hostings šķiet ir laba peļņas iespēja.

Daudziem Taviem apmeklētājiem var rasties nepatika pret mājas lapu, kura ilgi ielādējas vai arī bieži nav pieejama. Tādos gadījumos cilvēki ātri vien meklēs citas līdzīgas mājas lapas Tavai, un tas būs apšaubāmi, ka Tavā māja lapā tas apmeklētajs/klients kādreiz vēl nāks, jo redz, problēma ir esošais izvēlētais hostings.


Zinu, ka daudziem ir grūtības ar pāriešanu pie cita hostinga pakalpojumu sniedzēja, bet vai tas tiešam ir tik sarežģīti? Nē, tas nav sarežģīti. Ir pat 3 iespējas, kā to izdarīt:
 1. Ja ir kādas zināšanas, kā to izdarīt, tad vislabāk un drošāk to darīt ir pašam.
 2. To lietu vari arī uzticēt kādam draugam vai paziņai, kurš to prot izdarīt.
 3. Bet vienkāršākais risinājums ir uzticēt mājas lapas pārnešanu kādam citam hostinga pakalpojumu sniedzējam.  Ja neapmierina esošais hostings, varat izvēlēties "Serveris" bezmaksas pārnešanas piedāvājumu [ - domēna pārņemšana - failu pārnese - datu bāzu pārnese - skriptu pārnese ] - atliek tikai pasūtīt kādu plānu un vēlāk padot ziņu administrācijai, ka vēlies pārnest mājas lapu.