Tiek piedāvāts īpaši ērts virtuālo serveru pakalpojums. Ļoti ērti uzstādāms, kas sola uzstādīt savu personīgo virtuālo serveri 55 sekundēs ar Tevis izvēlēto operētājsistēmu. Vai nav iespaidīgi?

Reģistrējies caur šo linku: Digitalocean un saņem 10$ bonusā!

Digitalocean.com piedāvā ērtu administrācijas paneli caur kuru var veidot jaunus virtuālos serverus - pat vairākus. Procesi ir tik ļoti vienkāršoti, ka virtuālo serveri var iegūt gandrīz jebkurš! 

Cenas no 5$/mēnesī ar operatīvo atmiņu 512MB un 20GB SSD* atmiņas, kas pilnībā pietiek, lai palaistu darbojošos mājas lapu, un lai atsevišķs hostings nebūtu vairāk vajadzīgs.

Digitalocean.com virtuālie serveri ir ērti it īpaši iesācējiem, kas vēlas labāk iepazīt virtuālo serveru darbību. Maksā tikai tik, cik dienas izmantosi virtuālo serveru pakalpojumus. Uzstādīšana ir bez maksas, maksā tikai ikmēneša maksājumus, kas ir ļoti izdevīgi, un ir pat izdevīgāki par daudziem hostingu pakalpojumiem. Daudzu uzņēmumu hostings nestāv ne tuvu klāt digitalocean.com virtuālo serveru piedāvājumiem.

Protams, lai uzstādītu virutālo serveri ir vajadzīgas šādas tādas zināšanas. Iespējams nāksies mācīties jaunas programmas. Piemēram, ir iespēja lejupielādēt bezmaksas hostinga kontroles programmatūru kā Zpanel vai Centos Web Panel, caur kuru ne tikai Tu vari uzstādīt savu mājas lapu, bet arī kļūt par hostinga pakalpojumu sniedzēju un pelnīt naudu piedāvājot citiem likt mājas lapas uz Tava virtuālā servera.

Ja vajadzēs, ar laiku var pievienot lielāku operētājatmiņu, SSD atmiņu un arī procesora apjomu.

Digitalocean.com serveri atrodas gan Eiropā, gan Amerikā, Tu vari izvēlēties, kurā valstī atradīsies Tava mājas lapa.  

 

Reģistrējies un izmēģini jau tagad: digitalocean.com kā arī iegūsti 10$ bonusā! 

 

* SSD atmiņa aizstāj parastos cietos diskus un ir daudz ātrāki par tiem, un kas ievērojami paātrina mājas lapas darbību. Šobrīd SSD diski ir ļoti populāri savas ātrdarbības dēļ visā pasaulē. Aizvien vairāk daudzi hostingi sāk izmantot SSD, lai uzlabotu savu klientu mājas lapas darbības ātrumu.