Hostings ārzemēs var būt izdevīgs

Lai arī daudzi var būt skeptiski noskaņoti pret hostingu ārzemēs, jo mājas lapas ātrums ir lēnāks, nekā ja hostings būtu no Latvijas. Tomēr ārzemju piedāvājumi ir vilinoši ar to, ka tiek piedāvāts liels pakalpojumu klāsts un iespējas. 

Hostgator un Bluehost hostings ir viens no populārākajiem informācijas uzturēšanas gigantiem pasaulē.

Šie uzņēmumi piedāvā neierobežotu daudzumu izvietot informāciju, kā arī neierobežotu trafiku, un atsevišķos plānos tiek piedāvātas arī citas neierobežotas iespējas. 

Abi šie hostinga uzņēmumi piedāvā izdevīgas cenas pirmajam pirkumam.

 

Hostings ārzemēs

Hostings ārzemēs tiek pasniegts visai "delikāti". Labākie un populārākie uzņēmumi piedāvā saviem klientiem neierobežotu datu plūsmas trafiku, domēnu skaitu un diska vietu, ko var atļauties piedāvāt tikai lielākās kompānijas, kuras var lepni teikt, ka viņiem ir "labs hostings" un pie arī "lēts hostings", jo ar savu lielo klientu loku tiek iegūti augsti ienākumi, un spēj atļauties iepirkt daudz jaudīgu serveru ar apjomīgām failu uzturēšanas ierīcēm, ko Latvijā esošie pakalpojumu sniedzēji finansiāli nevarētu atļauties, pat ja pārādās tāda iespēja, tomēr, tas nebūtu nopietni.

Latviešiem būtisks trūkums šai izvēlei ir tikai viens - attālums tomēr dara savu, un mājas lapa, kura atrodas uz ārzemju serveriem, cilvēkiem Latvijā ielādējas nedaudz ilgāk nekā, ja tā atrastos uz Latvijā esošiem serveriem. Protams, ja lapa ir domāta angļu valodā runājošiem, tad šie piedāvājumi ir tieši laikā.

Priekšrocību gan ir vairāk - ļoti izdevīgi nosacījumi un cena. Parasti tiek piedāvāta 30 dienu naudas atgriešanas iespēja, ja tomēr pakalpojums neliksies diez ko pievilcīgs.

Lūk, hostings, kas ir viens no visizdevīgākajiem ārzemju pakalpojumu sniedzējiem: bluehost.com

bluehost.com

Hostings ārzemēs ļoti izdevīgs ir tiem, kuru mājas lapa ir orientēta uz angļu valodā runājošiem apmeklētājiem. Tādos gadījumos vēlams arī domēns .com zonā (vai citās zonās atkarībā no valsts), kuru daudzi uzņēmumi piedāvā bez maksas, ja tiek noslēgts līgums vismaz uz vienu gadu.

Sķietami visizdevīgākais hostings, ko esmu atradis ir fastdomain.com, kurš tagad piedāvā aptuveni tikai 3Ls/mēnesī ar tādām pašām fantastiskām iespējām, kādas piedāvā bluehost.com.

Hostings ārzemēs (vienas no populārākajām hostinga kompānijām):


--
Ja gadījumā Tev hostings (tā izvēle) sagādā grūtības vai rodas jautājumi par hostinga izvēli Latvijā vai ārzemēs, vari saņemt bezmaksas konsultācijas aizpildot kontaktu formu, vai arī nosūtīt ziņu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu