Digitalocean virtuālie serveri ar SSD

Tiek piedāvāts īpaši ērts virtuālo serveru pakalpojums. Ļoti ērti uzstādāms, kas sola uzstādīt savu personīgo virtuālo serveri 55 sekundēs ar Tevis izvēlēto operētājsistēmu. Vai nav iespaidīgi?

Reģistrējies caur šo linku: Digitalocean un saņem 10$ bonusā!

Digitalocean.com piedāvā ērtu administrācijas paneli caur kuru var veidot jaunus virtuālos serverus - pat vairākus. Procesi ir tik ļoti vienkāršoti, ka virtuālo serveri var iegūt gandrīz jebkurš! 

Cenas no 5$/mēnesī ar operatīvo atmiņu 512MB un 20GB SSD* atmiņas, kas pilnībā pietiek, lai palaistu darbojošos mājas lapu, un lai atsevišķs hostings nebūtu vairāk vajadzīgs.

Digitalocean.com virtuālie serveri ir ērti it īpaši iesācējiem, kas vēlas labāk iepazīt virtuālo serveru darbību. Maksā tikai tik, cik dienas izmantosi virtuālo serveru pakalpojumus. Uzstādīšana ir bez maksas, maksā tikai ikmēneša maksājumus, kas ir ļoti izdevīgi, un ir pat izdevīgāki par daudziem hostingu pakalpojumiem. Daudzu uzņēmumu hostings nestāv ne tuvu klāt digitalocean.com virtuālo serveru piedāvājumiem.

Protams, lai uzstādītu virutālo serveri ir vajadzīgas šādas tādas zināšanas. Iespējams nāksies mācīties jaunas programmas. Piemēram, ir iespēja lejupielādēt bezmaksas hostinga kontroles programmatūru kā Zpanel vai Centos Web Panel, caur kuru ne tikai Tu vari uzstādīt savu mājas lapu, bet arī kļūt par hostinga pakalpojumu sniedzēju un pelnīt naudu piedāvājot citiem likt mājas lapas uz Tava virtuālā servera.

Ja vajadzēs, ar laiku var pievienot lielāku operētājatmiņu, SSD atmiņu un arī procesora apjomu.

Digitalocean.com serveri atrodas gan Eiropā, gan Amerikā, Tu vari izvēlēties, kurā valstī atradīsies Tava mājas lapa.  

 

Reģistrējies un izmēģini jau tagad: digitalocean.com kā arī iegūsti 10$ bonusā! 

 

* SSD atmiņa aizstāj parastos cietos diskus un ir daudz ātrāki par tiem, un kas ievērojami paātrina mājas lapas darbību. Šobrīd SSD diski ir ļoti populāri savas ātrdarbības dēļ visā pasaulē. Aizvien vairāk daudzi hostingi sāk izmantot SSD, lai uzlabotu savu klientu mājas lapas darbības ātrumu.

 

Virtuālie serveri

Virtuālie serveri

 
Virtuālie serveri
(VPS - Virtual Private Servers) ir privātas fiziskā servera daļas, kuras tiek iegūtas izmantojot tam specializētu tehnoloģiju, kas ļauj fiziskā servera resursus sadalīt vairākos virtuālajos serveros, kuri atdalīti viens no otra, līdz ar to lietotāji nevar piekļūt viens pie otra traucējot kopīgā servera efektivitāti. Katram virtuālā servera lietotājam ir tiesības veikt servera programmatūras uzstādīšanu un administrēšanu.

Uzstādi 55 sekundēs savu virtuālo serveri ar SSD! Ērta un automatizēta uzstādīšana. Izdevīgi SSD ātrie virtuālie serveri no 5€/mēnesī (20GB SSD, 512MB RAM)!

Reģistrējies caur šo linku: Digitalocean un saņem 10$ bonusā!


Virtuālo serveru priekšrocības:

+ Tiem ir labāka ātrdarbība.

+ Atšķirībā no parastā hostinga, citi lietotāji nevar ietekmēt ātrdarbību, pieejamību un veiktspēju.

+ Pieņemamas cenas arī Latvijā!

 

Galvenokārt no fiziskā servera vairākos virtuālajos serveros iedala šādus resursus: operatīvā atmiņa (RAM), procesora jauda (CPU) un cietā diska apjoms (HDD).

Virtuālo serveru cena ir atkarīga no iedalīto resursu apjoma, tāpēc ir rūpīgi jāizvērtē, cik aktīvi tiks izmantots virtuālais serveris.

Visbiežāk izmantotās operētājsistēmas uz virtuālajiem serveriem ir Linux distributīvi (CentOS, Fedora, Debian, Ubuntu), retāk Windows Server operētājsistēmas, jo tie ir maksas produkti atšķirībā, piemēram no: CentOS vai Ubuntu bezmaksas operētājsistēmām. Operētājsistēmu klients parasti izvēlas pats no tiem, ko piedāvā pakalpojumu sniedzējs.

Parasti pakalpojumu sniedzēji piedāvā arī uzstādīt virtuālā servera administrēšanas paneli, kuri arī tiek iedalīti komerciālajos: Plesk, Parallels Pro Control Panel, cPanel ar WHM, un bezmaksas: Webmin, ISPConfig.

Lai administrētu kādu virtuālo serveri, ir nepieciešamas vismaz pamatzināšanas tā administrēšanas paneļa darbībā. Ja tādu nav, tad tās var iegūt pētot internetā pieejamās rokasgrāmatas par virtuālo serveru sistēmām un praktizējoties uz kāda parasta datora, bet ja šādas vēlēšanās nav, tad var izmantot pakalpojumu sniedzēja piedāvātos pakalpojumus. Parasti tiek maksāts par katras stundas darbu, un cenas par virtuālā servera apkalpošanu nav lētas (ap 20 - 25Ls/h).