Eiropas iedzīvotājiem Hostgator pakalpojumi aplikti ar nodokļiem

Jau kādu laiku hostinga uzņēmums Hostgator apliek ar nodokļiem savus pakalpojumus Eiropas savienībā, un līdz ar to arī iedzīvotājiem Latvijā. 

Latvijas iedzīvotājiem šobrīd tiek piemērota nodokļu likme 21% apmērā.  

Vairāk par to, kurās Eiropas valstīs kādi nodokļi tiek piemēroti Hostgator pakalpojumiem, skatīt šeit: http://support.hostgator.com/articles/pre-sales-policies/payment-fees/sales-tax-vat-rates 

Diemžēl tas ir nepatīkams nodokļu slogs Hostgator klientiem Eiropas savienībā, jo šī uzņēmuma cenas arī nav zemas, bet apliktas ar nodokļiem, viss tikai ievērojami sadārdzinās, un cenas aizvien mazāk šķiet pievilcīgas, neraugoties pat uz to, ka tiek piedāvāti draudzīgi hostinga plānu parametri.

Hostgator ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē, uz doto brīdi uzņēmums ziņo, ka tiek uzturēti vairāk kā 9 miljoni domēnu. 

 Lasīt vairāk par: hostings ārzemēs.

 

SSD diski serveros

SSD (Solid State Drive) atmiņas moduļi jeb diski, kas mūsdienās aizvien vairāk aizvieto parastos serveru cietos diskus (HDD), iegūst popularitāti arī Latvijā.

Šos atmiņas moduļus lieto gan datoriem mājās, ofisos, gan arī serveriem.

Kādas priekšrocības šiem SSD diskiem izvēloties hostingu vai virtuālo serveri?

  • SSD diski patērē mazāk enerģijas salīdzinot ar HDD 
  • Ievērojami palielinās mājas lapas ielādes ātrums, vairākas reizes apsteidzot HDD darbību
  • Ilgāks lietošanas termiņš nekā HDD

Kādi trūkumi?

  • SSD salīdzinājumā ar HDD diskiem ir dārgāki

Visur internetā cilvēki labi atsaucas uz šiem jauno tehnoloģiju ražojumiem. 

Tas ir ļoti izdevīgi, ja ar SSD disku palīdzību mājas lapai samazinās ielādes laiks, līdz ar to, mājas lapu apmeklētājiem mazāk jāgaida, līdz ielādēsies mājas lapa. Tas arī var pat pozitīvi atsaukties uz SEO.

Uzstādi 55 sekundēs savu virtuālo serveri ar SSD! Ērta un automatizēta uzstādīšana.
Izdevīgi SSD ātrie virtuālie serveri no 5€/mēnesī (20GB SSD, 512MB RAM)!

Reģistrējies caur šo linku: Digitalocean un saņem 10$ bonusā!

 

19.8% respondentu ziņo par sliktu hostinga stabilitāti

Pēc hostings-latvija.lv aptaujas datiem, 19.8% no aptaujātajiem respondentiem atzīst, ka ir apsvēruši domu pāriet uz citu hostinga uzņēmumu, jo ir saskārušies ar sliktu stabilitāti līdzšinējā hostinga uzņēmumā.

Ko šis lielais skaitlis nozīmē? Ir viegli saprast, ka daudzi uzņēmumi nerūpējas par ātru un kvalitatīvu hostingu, jo bieži kāds lēts serveris tiek pārbāzts pilns ar klientu mājas lapām, un viss sāk bremzēt un reizēm pat vispār mājas lapas nevar atvērties lielā serveru noslogojuma dēļ. Arī hostinga uzņēmuma darbinieku skaitam ir liela nozīmē, jo bieži vien uzņēmumā strādājot tikai vienam darbiniekam, kurš apkalpo gan klientus, gan nodarbojas ar tehniskām lietām, gan veic pārējos darbus uzņēmumā, līdz ar to darbs tiek veikts pavirši, jo nevar visu paspēt. Papildus arī interneta tīklu un tehniskais nodrošinājums ir svarīgs. Tāpēc hostings ir pakalpojums, ko ir jāizvēlas ļoti rūpīgi, ja ir svarīga web lapas stabilitāte un ielādes laiks, lai apmeklētājiem būtu patīkamāk atrasties Jūsu mājas lapā.

( 21.12.2012 )

 

Reseller hostings tagad arī Latvijā!

Reseller hostings - iespējams, daudzi jau zin, kas tas ir, bet pastāstīšu sīkāk.

Latviešu valodā tas nozīmē kā tālākpārdošanas hostings, kura būtība ir tāda, ka konta īpašniekam ar viņam atvēlēto diska vietu, iekļaujot citus servera resursus, ir iespēja izveidot pašam savus web uzturēšanas pakalpojumus. Parasti viss programmnodrošinājums ir jau iekļauts reseller hostinga plānā, lai ērti varētu piedāvāt hostinga pakalpojumus citiem cilvēkiem (trešajām personām).

Īsumā sakot, šī ir iespēja ātri izveidot savu hostinga biznesu, vai arī to izmantot kā papildus pakalpojumu, kuru var piedāvāt, piemēram, sniedzot cilvēkiem web izstrādi un pie reizes piedāvājot izdevīgus hostinga risinājumus. Variants "2 in 1" skan neslikti!

Kāpēc tad tika sagatavots šis raksts par godu reseller hostingam?
Tāpēc ka iepriekš īpaši nebija jēgas veidot tādu rakstu, jo Latvijā vēl nebiju ievērojis, ka kāds piedāvātu reseller hostingu.

Un beidzot tagad, kas tāds tomēr ir parādījies arī Latvijā!

Šajā februāra mēnesī hostinga pakalpojumu sniedzējs PageZone uzsāka reseller hostinga pakalpojumu sniegšanu ar lieliskām atlaidēm - līdz pat 20%!

 

Hostings ar cPanel - pieredze un ieteikumi


cPanel manā skatījumā ir vispopulārākais kontroles panelis pasaulē, ko piedāvā hostinga kompānijas.

Ja jau tas ir tik populārs, tad arī pie tā tika un tiek daudz strādāts, lai pēc iespējas to padarītu lietotājiem ērtāku. Paraudzīsimies uz lielākajiem plusiem ar ko esmu sastapies:

  • Hostings ar to kļūst ērts lietošanā un tiek uzrādīti visi svarīgākie dati par iegādāto hostinga plānu.
  • Pie tā ir iespējams piekļūt caur PHP skriptiem, ar kuriem var kontrolēt dažadas iespējas.
  • Googlē ir sastopami dažādi programmētāju izveidoti PHP paraugi priekš cPanel, kā piemēram automātiski izveidot jaunu e-pasta kontu.
  • Tas ir pieejams vairākās valodās, tai skaitā arī latviešu.
  • Multifunkcionāls ar pašām nepieciešamākajām web uzstādīšanas iespējām.
  • Iesācējiem iekļauts labs mājas lapu veidotājs: Fantastico De Luxe, ja jau ir izvēlēts hostings ar cPanel atbalstu, tad kāpēc gan šādu iespēju neizmantot.
 

Mājas lapu izstrāde no 99Ls !

Mājas lapu izstrāde
Beidzot izdevīgas cenas arī mājas lapu izstrādei! Sākot no 99Ls!

Mūsdienu mājas lapu izstrādes attīstība ir tiktāl attīstījusies, ka tagad ir iespējams ne tikai mājas lapu izveidot īsos termiņos, bet arī pat tik ļoti samazināt mājas lapu izstrādes cenas, ka to var atļauties gandrīz jebkurš.

majas-lapas-izveide.lv vietnē tiek piedāvāti 4 web izstrādes varianti ar dažādiem cenu līmeņiem, sākot ar mājas lapas izstrādi tikai ar pašām svarīgākajām funkcijām, beidzot ar daudzfunkcionālu ekstru klāstu.

Īpaši tika uzsvērts uz biznesa klases mājas lapām, kurās ietilpst pat interneta mārketinga attīstības funkcijas - ir iekļauta SEO bāze, e-pasta mārketinga iespējas un profesionāla mājas lapas apmeklētāju statistika.

Ir vēl kaut kas īpašs kas tiek piedāvāts - iespējams pašam viegli norādīt savas mājas lapas funkcijas (ko vēlies redzēt savā mājas lapā), uzreiz apskatīt mājas lapas izstrādes cenas un ērti iesniegt pasūtījumu mājas lapu izstrādātājiem.

 

 

Hostings ar akciju!

Cik gan reti mēdz būt akcijas, ja hostings tomēr ir nepieciešams? 1x gadā, 1x 2 gados, vai daudzi to vispār nepiedāvā?

Tad nu lūk, šī ir maza iespēja jaunajiem klientiem, kuri vēlas uzturēt savu mājas lapu:

PageZone.eu izsludina rudens svētku akciju līdz 30.novembrim (!) - pirmajam maksājumam atlaide 50% !

 Hostings ar akciju, šķiet labs darījums. :)

Birkas:
 

Pāriešana pie cita hostinga pakalpojumu sniedzēja

Izvēloties hostinga pakalpojumus savai mājas lapai, var just būtisku atšķirību cenām, mums nezinot par kvalitāti.

Bet ja tomēr esi vīlies savā izvēlē? Vai izrādās, ka atvēlētās diska vietas tomēr Tev ir par maz, vai arī mājas lapa nav bieži pieejama, cena salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, šķiet, ir par augstu, vai ir citas problēmas? Jebkurā gadījumā, šajā jomā Tev vienmēr būs izvēle un kā jau ir zināms - Latvijā hostings ir labi ienācis ar vairākiem pakalpojumu sniedzējiem - un vēl joprojām rodas arī jauni, kam hostings šķiet ir laba peļņas iespēja.

Daudziem Taviem apmeklētājiem var rasties nepatika pret mājas lapu, kura ilgi ielādējas vai arī bieži nav pieejama. Tādos gadījumos cilvēki ātri vien meklēs citas līdzīgas mājas lapas Tavai, un tas būs apšaubāmi, ka Tavā māja lapā tas apmeklētajs/klients kādreiz vēl nāks, jo redz, problēma ir esošais izvēlētais hostings.


Zinu, ka daudziem ir grūtības ar pāriešanu pie cita hostinga pakalpojumu sniedzēja, bet vai tas tiešam ir tik sarežģīti? Nē, tas nav sarežģīti. Ir pat 3 iespējas, kā to izdarīt:
 1. Ja ir kādas zināšanas, kā to izdarīt, tad vislabāk un drošāk to darīt ir pašam.
 2. To lietu vari arī uzticēt kādam draugam vai paziņai, kurš to prot izdarīt.
 3. Bet vienkāršākais risinājums ir uzticēt mājas lapas pārnešanu kādam citam hostinga pakalpojumu sniedzējam.  Ja neapmierina esošais hostings, varat izvēlēties "Serveris" bezmaksas pārnešanas piedāvājumu [ - domēna pārņemšana - failu pārnese - datu bāzu pārnese - skriptu pārnese ] - atliek tikai pasūtīt kādu plānu un vēlāk padot ziņu administrācijai, ka vēlies pārnest mājas lapu.

 

"Uptime" sistēmai jauni uzlabojumi!

Tagad hostings-latvija.lv uptime sistēma ir uzlabota pašapkalpošanās līmenī.

Ko tas nozīmē?
Tas nozīmē, ka nav vairāk mums lieki jāsūta atsevišķs pieteikums un jāgaida atbilde, tagad Tu vari vienkārši reģistrēties 5min. laikā un jau sekot savas mājas lapas stabilitātei!

Sīkāka informācija un reģistrēšanās forma atrodas šeit: http://hostings-latvija.lv/uptime-sistema.html (pašlaik nav pieejams).

Lieliska iespēja pārliecināties par to, cik esošais hostings Tev ir uzticams. ;)

 

Pārbaudi savas mājas lapas pieejamību!

Hostings Latvijā
hostings-latvija.lv
izstrādāta unikāla bezmaksas uptime sistēma, ar kuras palīdzību vari sekot savas mājas lapas pieejamībai.

Šī ir lieliska iespēja uzzināt - cik stabils ir Tavs izvēlētais hostings!

Par pakalpojumu sīkāk lasi mūsu sadaļā - "Uptime" sistēma.

 

 

 

 
Vairāk rakstu...